Domů / Reklamační řád
Fuyao světově

 

V roce 2014 bylo každé 5. autosklo na světovém trhu vyrobeno pod značkou Fuyao.

Z celkem vyrobených více jak 30 milionů kusů autoskel bylo:
- 22,05 milionů autoskel vyrobeno pro prvovýrobu (OEM)
- 8,11 milionů autoskel vyrobeno pro aftermarket

Fuyao v roce 2014 dodávalo autoskla 26 různým automobilovým producentům - BMW, Bentley, Audi, Volvo, Fiat, Kia, Mercedes, Honda, General Motors, Mazda, Volkswagen,....

Odběr novinek
Doprava zdarma

Dopravné a balné Vám není účtováno v těchto případech:

- osobní odběr

- odběr v závozový den (dle telefonické dohody)

Více informací zde

 

Reklamační řád

  1. Při převzetí autoskla je kupující povinen autosklo zkontrolovat, a to jak při osobním dodání prodávajícím, tak při dodání přepravcem. Na pozdější reklamace viditelných vad (prasknutí, škrábnutí) nebude brán zřetel. Reklamovat lze pouze skla s na první pohled nepostřehnutelnou vadou (červená tečka mezi skly, rozlepená skla). 
  2. Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen sklo důkladně překontrolovat. V případě poškození zboží zásilku nepřebírejte a reklamujte u přepravce.
  3. Kupující může do čtrnácti dnů od doručení skla vrátit nepoškozené autosklo - buď řidiči rozvozu bez započtení nákladů na přepravu, nebo na vlastní náklady zasláním na adresu skladu prodávajícího. 
  4. Kladně vyřízené reklamace budou vyřešeny vystavením dobropisu, nebo doručením náhradního skla v nejbližším možném termínu a po předchozí dohodě obou stran.
  5. Tyto reklamační podmínky jsou doplňkem všeobecných obchodních podmínek

 

Důležité upozornění:

  1. Závazně objednané atypické (opak běžného) autosklo ze zahraničních skladů výrobců nelze vrátit.
  2. Závazně objednané autosklo, které běžně nedržíme skladem v ČR, lze vrátit. V některých případech může být účtován poplatek 10 % z ceny. Tento poplatek pokrývá náklady logistiky daného autoskla.
© Používáme oXyShop