Domů / O nás
Fuyao světově

 

V roce 2014 bylo každé 5. autosklo na světovém trhu vyrobeno pod značkou Fuyao.

Z celkem vyrobených více jak 30 milionů kusů autoskel bylo:
- 22,05 milionů autoskel vyrobeno pro prvovýrobu (OEM)
- 8,11 milionů autoskel vyrobeno pro aftermarket

Fuyao v roce 2014 dodávalo autoskla 26 různým automobilovým producentům - BMW, Bentley, Audi, Volvo, Fiat, Kia, Mercedes, Honda, General Motors, Mazda, Volkswagen,....

Odběr novinek
Doprava zdarma

Dopravné a balné Vám není účtováno v těchto případech:

- osobní odběr

- odběr v závozový den (dle telefonické dohody)

Více informací zde

 

O nás

 

Společnost Autoskla BENONE s. r. o. vznikla v roce 2013 s hlavní činností velkoobchod a maloobchod autoskel a výměny autoskel.

 

  • Skla rozvážíme vlastními vozy nebo prostřednictvím externích přepravních společností tak, abychom zboží doručili vždy co nejefektivnějším způsobem a dle Vašich požadavků.
  • V první polovině roku 2015 došlo k významnému rozšíření skladových zásob a to byl jeden z hlavních důvodů vedoucích ke spuštění e-shopu. 
  • Na 5 000 m2 skladové plochy držíme neustále přes 7 000 skladových položek a celkem více než 50 000 kusů autoskel. Nabízíme čelní, boční i zadní autoskla pro všechny osobní vozy, ale i pro dodávky, nákladní vozy a autobusy.

Více informací o společnosti, službách a pobočkách naleznete na internetových stránkách http://www.autosklabenone.cz/o-nas

Zastupované značky

Eshop je primárně určený k prezentaci autoskel značky Fuyao na českém trhu. Nabídka je dále doplněna o autoskla značek Xinyi a do budoucna je počítáno s implementací skel AGC, Pilkington, Sekurit a dalších značek, které jste zvyklí u nás nakupovat a jejichž cenovou nabídku Vám rádi sdělíme telefonicky. 

 

 

© Používáme oXyShop